Meghívó: EIVOK-19. Információbiztonsági Szakmai Fórum

A Kiberbiztonsági Kutatóintézet meghívja a 19. EIVOK-Információbiztonsági Szakmai Fórumra.

Szakosztály célja:

"aktív információbiztonsági szakmai közösség működtetése, az információbiztonsági kihívások áttekintése, megvitatása, tapasztalatcsere útján, tudásmegosztás által a napi információbiztonsági munka támogatása szervezeti, nemzeti és nemzetközi szinten. Együttműködés a HTE többi szakosztályával, a rendezvényeken és konferenciákon érdemi szakmai képviselet. Elősegíteni az HTE-NKE megállapodást, és a HTE kapcsolatrendszerének fejlesztése az NKE-n."

A szakosztályról továbbiakat itt olvashat

Az egyetem hatályos covid szabályai szerint védettségi igazolvány bemutatása szükséges a belépéshez.

Időpont:

2021. szeptember 22.

Helyszín: Helyszín: Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Oktatási Épület 1083 Budapest, Üllői út 82. O-212-213 MULTITEREM

Program:

16.30 – 16.50

16.50 – 17.00

Megnyitó – Dr. Magyar Sándor

17.00 – 17.30

A 2021-es Bostoni White Hat konferencia kiberversenyének tapasztalatai Dienes Zoltán, Mile Mario, Tóth Rebeka A versenyen 1. helyezést elér csapat résztvevői.

17.30 – 17.50

Igazságügyi szakértő – Hogyan csatlakozhatsz? Dr. Darabos Zoltán igazságügyi szakértő, COMPU-CONSULT Kft. ügyvezető 17:50 – 18:30 Kérdések és válaszok, kötetlen beszélgetés

Regisztráció (https://www.hte.hu/eivok-regisztracio)

Címkék: EIVOK-19 Kiber